تبلیغات
وبلاگicon

دبیر کمیسیون اصل 90 مجلس با اشاره به تكمیل روند بررسی پرونده سران جریان انحرافی در این کمیسیون گفت: این پرونده حدود 2 ماه دیگر به قوه قضاییه ارجاع می شود.

غلامرضا اسداللهی نماینده تربت جام و تایباد در خانه ملت در گفتگو با خبرنگاران درباره عملکرد کمیسیون اصل 90 در مجلس هشتم گفت: این کمیسیون فعالترین کمیسیون مجلس در دوره هشتم بوده و نسبت به ادوار گذشته نیز پیشرفت قابل توجهی داشته است.

وی با بیان اینكه کمیسیون اصل 90 مجلس هشتم به مباحث حائز اهمیتی از جمله مفاسد اقتصادی و بررسی عملکرد هیئت رئیسه ورود پیدا کرده است، گفت: پرونده سران جریان انحرافی در كمیسیون اصل 90 همچنان در دست بررسی است و دلیل به درازا کشیده شدن آن بررسی همه جانبه آن و حساسیت این پرونده است.

اسداللهی افزود: تلاش کمیسیون این است که پرونده هایی از جمله پرونده سران جریان انحرافی را که از مطالبات عمومی مردم است را قبل از پایان مجلس هشتم به اتمام رسانده و به قوه قضاییه ارجاع کند.

وی همچنین تصریح کرد: بخش‌های عمده‌ای از پرونده گروه آریا در زمینه نفوذ در وزارت بازرگانی و همچنین وزارت اقتصاد و دارایی در دست بررسی کمیسیون اصل 90 است.ارسال توسط mhp2
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
.