تبلیغات
وبلاگicon

مرتبه
تاریخ : شنبه 19 فروردین 1391
دومین آزمون دكتری با رقابت 178 هزار و 424 داوطلب در 285 كد رشته و 9 گروه آموزشی روز جمعه 25 فروردین ماه در 32 شهرستان مختلف و 94 حوزه امتحانی برگزار می‌شود.

توزیع كارت آزمون دكتری از دوشنبه آغاز می‌شود

حسین توكلی مشاورعالی سازمان سنجش: با اشاره به رقابت 178 هزار و 424 داوطلب در آزمون دكتری، گفت: 107 هزار و 926 داوطلب مرد در این دوره از آزمون ثبت‌نام كردند كه به عبارتی دیگر بیش از 60 درصد داوطلبان را مردان تشكیل می‌دهند، همچنین تعداد داوطلبان در مقایسه با سال گذشته 35/45 افزایش داشته است.

وی با اشاره به آغاز توزیع كارت ورود به جلسه آزمون دكتری از روز دوشنبه 21 فروردین ماه از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org، گفت: درصورت وجود نقص احتمالی داوطلبان باید از روزچهارشنبه تا پنجشنبه 23 و 24 فروردین ماه به حوزه‌های‌ رفع نقص كارت مراجعه كنند.

وی افزود: داوطلبان‌ متقاضی شركت‌ ‌ در آزمون‌، برای پرینت كارت شركت در آزمون باید در مهلت مقرر با مراجعه به سایت سازمان سنجش با وارد كردن اطلاعات شخصی شامل نام خانوادگی ونام ، سریال شناسنامه و تاریخ تولد و یا نام خانوادگی، نام و كد رهگیری یك نسخه پرینت از كارت شركت در آزمون تهیه كنند، بدیهی است برای شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت كارت شركت در آزمون و همچنین اصل كارت ملی و یا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامی است.

وی با اشاره به برگزاری آزمون اختصاصی در نوبت صبح و عمومی كه شامل زبان و استعداد تحصیلی در نوبت بعدازظهر، گفت: برای داوطلبان شركت كننده در آزمون مذكور دو كارت شركت در آزمون در نظر گرفته شده است كه داوطلبان باید نسبت به پرینت هر دو كارت اقدام كنند.

توكلی با اشاره به نحوه رفع نقص كارت ورود به جلسه آزمون، اظهاركرد: چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای نام خانوادگی و نام ، سال تولد، شماره شناسنامه، كدملی، معدل مقطع كارشناسی، معدل مقطع كارشناسی ارشد، زمان فارغ التحصیلی كارشناسی ارشد، موسسه فارغ‌التحصیلی كارشناسی ارشد، هیات علمی (مربی آموزشی رسمی) كارت شركت در آزمون مشاهده كنند، باید برای اصلاح مورد یا موارد مذكور از طریق لینك مربوط حداكثر تا 26 فروردین ماه به سایت سازمان سنجش مراجعه كنند.

وی افزود: همچنین داوطلبان در صورتی كه نسبت به بندهای جنس و معلولیت كارت شركت در آزمون مغایرتی مشاهده كنند، باید از روز چهارشنبه تا یك روز قبل از برگزاری آزمون به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط مراجعه كنند، البته در خصوص بندهای كد ونام رشته امتحانی و محل برگزاری آزمون هیچگونه تقاضایی پذیرفته نمی‌شود.

مشاور عالی سازمان سنجش با بیان اینكه كلیه دفترچه‌های آزمون شخصی سازی شده است، اظهار كرد: دفترچه‌های این دوره از آزمون دارای تنوع است.ارسال توسط mhp2
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
.