تبلیغات
وبلاگicon

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 16 فروردین 1391
جانشین رییس سازمان صنایع هوایی نیروهای مسلح از راه اندازی چهار باند ویژه تاكسی هوایی و هواپیماهای كوچك در كشور و طراحی و ساخت تاكسی های هوایی 12 نفره و جت آموزشی تا سه سال آینده خبر داد. 
   
به گزارش  روابط عمومی شهرداری سبزوار ، بنی فاطمه درباره توسعه و پیشرفت طرح تاكسی هوایی گفت: در راستای ایجاد و توسعه بسترها برای این طرح تاكنون چهار باند ویژه هواپیماهای كوچك و تاكسی های هوایی در شهرهای خراسان شمالی، سبزوار، اهواز و آذربایجان شرقی(بناب) راه اندازی شده است.

جانشین سازمان صنایع هوایی نیروهای مسلح با اشاره به اینكه تاكسی هوایی در واقع هواپیماهای كوچك شش تا 12 نفره است كه همه د كشورهای دنیا برای تردد مسافران در شهرهای كوچك مورد استفاده قرار می گیرد.

وی اظهار داشت: در حال حاضر ضمن راه اندازی چهار باند فرودگاهی ویژه هواپیماهای كوچك و راه اندازی باندهای دیگر در شهرهای كوچك و كم جمعیت، تاكسی های هوایی شش نفره را طراحی كرده و ساخته ایم و به دنبال ساخت تاكسی های هوایی 12 نفره هستیم.

وی طراحی و ساخت تاكسی های هوایی شش نفره را یكی از دستاوردهای هسته ها و شركت های داخل وابسته به وزارت دفاع دانست و افزود: برای تاكسی هوایی 12 نفره درصددهستیم تا سه سال آینده و از طریق شبكه و تشكیل كنسرسیومی از شركت های خصوصی به این مهم دست یابیم.

 ارسال توسط mhp2
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
.