تبلیغات
وبلاگicon

رییس اداره پسماند شهرداری سبزوار از برگشت 1400 تا 1500 کیلو گرم زباله در روز 13 فروردین امسال در طرح پاکسازی طبیعت در این شهرستان خبر داد.

سعیدرضا فصیحی در گفت وگو با خبرگزاری ها: با اشاره به طرح جمع آوری زباله های طبیعت در روز 13 فروردین ماه برای اولین بار در سطح استان در این شهرستان تحت عنوان " پاکسازی طبیعت " افزود : در این طرح و در روز گذشته 5000 بسته (شامل کیسه زباله ، بروشور و اطلاعیه ) بین شهروندان و مسافران عبوری از این شهر توزیع شد.

وی تصریح کرد : در این طرح 4 نقطه در بلوار سربداران ، بلوار توحید شهر ، بلوار شریعتی و ابتدای جاده ششتمد در نظرگرفته شده بود که نیروها از ساعت 7 صبح تا 20 بعد از ظهر مستقر شده بودند.

فصیحی به حجم ترافیک سنگین روز گذشته در جاده ها و محورها اشاره و خاطرنشان کرد : یقینا زباله بیشتری به شهر برگردانده شد چراکه امکان توقف برای مسافران و شهروندان از ساعت 18 بعد از ظهر روز گذشته در محورها به علت حجم بالای تردد وجود نداشت.

وی ادامه داد : پیش بینی ما برگشت بالغ بر 10 هزار کیلوگرم زباله در طبیعت در روز 13 فروردین بود.

رییس اداره پسماند شهرداری سبزوار به برگزاری این طرح با همکاری اداره حفاظت محیط زیست سبزوار و جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان اشاره کرد .

وی برگزاری این طرح را موفق ارزیابی و اذعان کرد : 1400 تا 1500 کیلوگرم زباله های برگشتی به صورت بهداشتی دفن شد.

وی در ادامه به فصل بهار و رفتن بیشتر مردم به دامن طبیعت پرداخت و در خواست کرد: شهروندان زباله های خود را از طبیعت به شهر برگردانده چراکه در شهر امکانات بیشتری برای جمع آوری و دفن بهداشتی زباله ها وجود دارد.ارسال توسط mhp2
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
.