تبلیغات
وبلاگicon

مرتبه
تاریخ : شنبه 12 فروردین 1391
مدیر مركز حوادث و فوریت های پزشكی دانشگاه علوم پزشكی مشهد گفت : در حادثه آتش سوزی در یك دستگاه اتوبوس محور سبزوار - نیشابور سه نفر كشته و 20 مسافر دیگر مجروح شدند. نیشابور - بر اثر بر اثر برخورد اتوبوس مسافربری محور سبزوار - نیشابور با گربا یك كامیون در جاده كاشمر به مشهد، چهار نفر كشته و 15 نفر مجروح شدند. دكتر رضا وفایی نژادافزود : این حادثه كه حوالی ساعت هفت صبح امروز در 20 كیلومتری محور نیشابور روی داد ، موجب خارج شدن كنترل اتوبوس توسط راننده و برخورد به گاردریل كنار جاده شد.
وی اظهار داشت : مصدومان این حادثه بلافاصله با حضور نیروهای امدادی و اورژانس نجات یافتند كه 19 نفر آنان به بیمارستان های حكیم و 22 بهمن نیشابور منتقل شده و یك نفر از آنها به دلیل شرایط وخیم به مشهد اعزام شد.
وی گفت : متاسفانه سه نفر از مسافران این اتوبوس در سرصحنه جان خود را از دست دادند.
جانشین رییس پلیس راه خراسان رضوی هم در این زمینه به ایرنا گفت : این حادثه بر اثر انفجار گاز 'پیك نیك 'در جعبه بغل اتوبوس و بروز آتش سوزی در آن رخ داد.
سرهنگ ناصر امیاری افزود : این حادثه زمانی رخ داد كه كمك راننده در جعبه بغل اتوبوس اقدام به روشن كردن گاز پیك نیك كرده بود.
گفتنی است برخی از رانندگان اتوبوس مسافربری در صندوق بغل اتوبوس ها معمولا مكانی را برای استراحت و خواب برای خود و رانندگان كمكی در نظر می گیرند.

ارسال توسط mhp2
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
.