تبلیغات
وبلاگicon

دبیر ستاد تسهیلات نوروزی سبزوار فعالیت كمیته های این ستاد در ایام نوروز امسال را مطلوب و رضایت بخش عنوان كرد.

'حشمت اله متین فر' روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران این مطلب را با اشاره به بازدیدهای مكرر كمیته ارزیابی این ستاد از فعالیت های دیگر كمیته ها بیان كرد.

وی گفت: فرماندار به عنوان رییس ستاد تسهیلات نوروزی ، معاون امور عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری به عنوان جانشین رییس ستاد ، رییس اداره میراث فرهنگی به عنوان دبیر ستاد و مسوول دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان یكی از اصحاب رسانه سبزوار عضو كمیته ارزیابی هستند.

وی گفت: با توجه به بازدیدهای انجام شده ،كمیته های هفت گانه ستاد تسهیلات نوروزی سبزوار تاكنون وظایف محوله را به تناسب امكانات و توانایی ها به نحو مطلوب انجام داده اند به گونه ای كه كمترین مشكل را داشتیم.

وی با بیان اینكه كمیته های برتر عضو ستاد پس از پایان طرح خدمات دهی به مسافران نوروزی در نشست شورای اداری شهرستان تشویق می شوند، اضافه كرد:همچنین كمیته هایی كه در طول فعالیت ستاد تسهیلات نوروزی كمرنگ عمل كرده باشند از سوی رییس ستاد توبیخ و بازخواست می شوند.

متین فر كمیته های عضو ستاد تسهیلات نوروزی سبزوار را شامل اسكان ، حمل و نقل و پایانه ، آمار ، ارزاق عمومی ، امنیت ، بازرسی و ارزیابی برشمرد و افزود: روزانه 110 مورد بازدید توسط كمیته های مختلف این ستاد از فعالیت ها و خدمات ارائه شده به مسافران نوروزی انجام می شود.

وی با اشاره به جدیت در بازدید از رستوران ها و واحدهای خدماتی بین راهی سبزوار به دلیل ارتباط بیشتر آنها با گردشگران، گفت: در بازدید های صورت گرفته مجور پلمپ یك مورد از این واحدها توسط اداره اماكن ، به دلیل رعایت نكردن مسائل بهداشتی صادر شد.

عملیات خدمات دهی به مسافران نوروزی توسط ستاد تسهیلات نوروزی سبزوار از 25 اسفند 90 تا 15 فروردین 91 انجام می شود.ارسال توسط mhp2
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
.